reklama

W niedzielę pokazy ratownicze na Leskowcu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.06.2021 13:10, PG
Ratownicy z grupy beskidzkiej GOPR przygotowali sporo atrakcji.
W niedzielę pokazy ratownicze na Leskowcu

W niedzielę (20.06.) w godz. 10:00 do 15:00 na na terenie stacji ratunkowej na Leskowcu odbędzie się Dzień Otwarty Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR we współpracy z Urzędem Miejskim w Wadowicach przygotowali dla turystów nie lada atrakcje. W planach m.in. prezentacja Grupy Beskidzkiej GOPR (specyfika działalności ratunkowej w górach), pokazy udzielania pierwszej pomocy + ćwiczenia dla turystów przy użyciu fantoma, pokazy psów ratowniczych GOPR, symulacja akcji ratunkowej w górach, prezentacja sprzętu ratowniczego oraz trening wspinaczkowy dla najmłodszych - mobilna ścianka wspinaczkowa!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 17.06.2021 13:37

https://www.facebook.com/groups/spalarnie/permalink/840960739853652/