reklama
reklama

Znowu bez dyżuru apteki w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 10.11.2022 12:44,
Grafik dyżurów jest, ale...
Znowu bez dyżuru apteki w Andrychowie
Rada Powiatu Wadowickiego w grudniu zeszłego roiku zatwierdziła grafik nocnych i weekendowych dyżurów aptek, ale w przypadku Andrychowa dyżury regualrnie nie są realizowane. Pacjenci, chcąc kupić w nocy lekarstwa, muszą jechać o całodobowej apteki w Wadowicach.

Tak również będzie w najbliższym tygodniu:
"Apteka „Przy Samolocie” w Andrychowie informuje, iż w związku z brakami kadrowymi, które uniemożliwiają odbycie planowanego dyżuru opieki świątecznej i nocnej w dniach 11.11 – 18.11.2022 r., dyżur ten przejmuje apteka Dr. Max Wadowice przy ul. Putka 7.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy."

- czytamy w komunikacie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 10.11.2022 14:29

Co za dziecinne tłumaczenie, braki kadrowe. To zatrudnijcie magistra farmacji i po problemie. Ukrainek jest dość chętnych do pracy. Więc w dzień też polecam omijać tą aptekę by kadra się nie przemęczyla!!!