reklama

Te sklepy rosną jak grzyby po deszczu

Gospodarka, Wiadomości, 10.11.2022 08:45, red
Przed świętami otwarte zostaną dwa nowe markety Dino.
Te sklepy rosną jak grzyby po deszczu

Dino - to najbardziej dynamicznie rozrastająca się sieć marketów ogólnospożywczych w Polsce. Działa już ich 2054. W tym roku, od stycznia do końca września, sieć otworzyła aż 256 sklepów.

W ostatnich kilkunastu miesiącach w naszym regionie markety Dino powstały m.in. w Bulowicach, Andrychowie (3). W podobnym tempie w Andrychowie i okolicach przebywa jeszcze tylko małych Żabek.

Dwa kolejne markety Dino powstają właśnie w gminie Wieprz - jeden we Frydrychowicach przy ul. Wadowickiej, drugi w Nidku (ul. św. Barbary). Pojawiły się już oferty pracy w obu tych marketach.

Budowa idzie ekspresowo. Otwarcie - jak się dowiadujemy - w grudniu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 10.11.2022 13:58

I zanosi się na to, że konkurencji nie wytrzyma lokalny wizan. A jeśli chodzi o żabki, to najdroższe sklepy z marnym asortymentem. Tam nikt normalny nawet nie wchodzi a co dopiero żeby tam coś kupować.

tomekх, 10.11.2022 09:25

Po co nam polskie markety jak mamy Niemieckie ?