reklama
reklama

Znacie piękną, ale skromną dziewczynę? Możecie jej pomóc wystartować w konkursie piękności

MAGAZYN, Wiadomości, 17.01.2024 11:00, eł

Każdy może zgłosić potencjalną kandydatkę.

Znacie piękną, ale skromną dziewczynę? Możecie jej pomóc wystartować w konkursie piękności

Rusza kolejna edycja wyborów najpiękniejszej mieszkanki Małopolski, która później będzie reprezentowała województwo w ogólnopolskim konkursie piękności Polska Miss 2024. W tym roku organizatorzy wprowadzili nowość – zachęcają, by na Facebooku oznaczać dziewczyny, które powinny zgłosić się do konkursu.

Wiele jest w naszym regionie pięknych dziewcząt, które są nieświadome własnej urody lub zbyt skromne, by uważały, że mają szansę w walce o koronę miss. Warto dać im znać, że zasługują na udział w takiej rywalizacji. Organizatorzy konkursu Miss Województwa Małopolskiego proponują, by oznaczać potencjalne kandydatki w komentarzach pod postem na Facebooku, a jednocześnie dać im znać, żeby wysłały swoje zgłoszenie.

Oczywiście, nastolatki i młode kobiety, które chciałaby spróbować swoich sił w konkursie, mogą to robić również bez takiej zachęty. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.


Foto: Miss Województwa Małopolskiego/Roman Słomka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy