reklama
reklama

„Leniwy dzień” w liceum. Uczniowie snuli się po szkole w piżamach, dresach i domowych kapciach

MAGAZYN, Wiadomości, 15.01.2024 14:07, eł

Takie rzeczy to tylko w Andrychowie.

„Leniwy dzień” w liceum. Uczniowie snuli się po szkole w piżamach, dresach i domowych kapciach

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie bardzo sobie chwalą przyjazną, niemal rodzinną atmosferę, która panuje w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie. W ostatni piątek (12 stycznia) mogli się poczuć w szkole już zupełnie jak w domu. Zorganizowano tam wówczas Lazy Friday.

Leniwy Piątek był dniem na luzie, w którym wprawdzie odbywały się lekcje, ale uczniowie mogli być ubrani tak jak wtedy, kiedy nie muszą wychodzić z domu. Ba, nie tylko mogli, lecz wręcz byli to tego zachęcani. Kto bowiem tego dnia miał na sobie dres, piżamę, szlafrok lub kombinezon kigurumi, a na stopach domowe kapcie czy klapki, był zwolniony z pytania i niezapowiedzianych klasówek!

Nietrudno zagadnąć, że w takiej sytuacji szkolne korytarze zaroiły się od młodzieży w strojach mało „wyjściowych”, aczkolwiek niesamowicie wygodnych, a nierzadko też bardzo barwnych i budzących uśmiech na twarzy. Z głośników szkolnego radiowęzła płynęła stosowna muzyka. Można było usłyszeć między innymi utwór Bruno Marsa "The Lazy Song", będący swego rodzaju hymnem na cześć okazjonalnego lenistwa.

W liceum serwowanego tego dnia prawdziwie domowe śniadanie. Na parterze szkoły można było kupić pyszne tosty na słono lub na słodko, w zależności od upodobań.Foto: Facebook/LO Andrychów

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zefko, 20.01.2024 21:10

Przyszłość Narodu.

Rzycon, 15.01.2024 18:22

Przecież codziennie tak chodzą ubrani

Kola, 15.01.2024 17:58

Żenada za moich czasów tak nauka nie wyglądała jak obecnie. Poziom nauczania tego Liceum spada.