reklama

Zmiany w przychodni. Odwołane badania, wprowadzono konsultacje telefoniczne

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 14.03.2020 15:45, red
Ważne informacje dla pacjentów.
Zmiany w przychodni. Odwołane badania, wprowadzono konsultacje telefoniczne
W Szpitalu Powiatowym w Wadowicach wstrzymane zostały odwiedziny pacjentów na oddziałach szpitalnych.

Od poniedziałku 16 marca do odwołania zamknięty będzie dział rehabilitacji medycznej.

Do odwołania nie będą także wykonywane badania endoskopowe. Pracownicy szpitala mają telefonicznie kontaktować się z pacjentami, którzy mieli zaplanowane takie badania w najbliższych dniach i ewentualnie uzgadniać inny termin.

Od poniedziałku uruchomione zostaną także teleporady dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z podstawowej opieki medycznej, nocnych i weekendowych dyżurów lekarskich czy umówieni są na wizytę w poradni specjalistycznej. Plan zakłada, że w szczególnych przypadkach pacjenci przez telefon będą mogli uzyskać e-zwolnienie czy e-receptę, którą zrealizują w dowolnej aptece.Zobacz także:

inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci/


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 14.03.2020 18:34

Bajka będzię tak jak w Venie, gdzie pani na wszelki wypadek nie przepracowania się odkłada słuchawkę już o 7. 00-Dziękujemy!!!