reklama

Odwołana kwalifikacja wojskowa, zamknięte urzędy skarbowe...

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 13.03.2020 12:31,
Na bieżąco informujemy o różnych ograniczeniach wynikających z epidemią koronawirusa. Zobaczcie kolejne wiadomości z regionu.
Odwołana kwalifikacja wojskowa, zamknięte urzędy skarbowe...

W Oświęcimiu i w Wadowicach odwołana została kwalifikacja wojskowa. W tym roku mieli się do niej zgłosić mężczyźni urodzeni w 2001 roku oraz w latach 1996-2000, którzy nie posiadali określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej. Już nie muszą, zawiadomienia z urzędu należy traktować jako nieaktualne.

Ograniczono również dostęp do wszystkich Urzędów Skarbowych.

- Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, od piątku 13 marca do 27 marca br. urzędy skarbowe będą zamknięte - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa szefa Krajowej Administracji Skarbowej Anita Wielanek.

Zaznaczyła, że kontakt z fiskusem będzie możliwy, ale nie osobiście w urzędzie. - Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z KAS - dodała.

KAS apeluje o korzystanie z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Administracja skarbowa przypomina, że Twój e-PIT i e-Deklaracje, dostępne na portalu podatki.gov.pl, pozwalają na rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym.

Od końca miesiąca zamknięte są również wszystkie sądy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy