reklama
reklama

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Kętach i Bielanach

MAGAZYN, Wiadomości, 31.10.2022 13:48,
Będzie podobnie, jak w poprzednich latach.
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Kętach i Bielanach

We wtorek 1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na drogach w rejonie cmentarzy komunalnych w Kętach i w Bielanach.

Kęty

Główny ruch pojazdów odbywać się będzie ul. Św. Jana Kantego w kierunku od centrum miasta do al. Jana Pawła II. Na ul. Św. Jana Kantego wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy od ul. Ogrodowej do al. Jana Pawła II, z możliwością jednostronnego parkowania. Kierowcy opuszczający parking przy cmentarzu kierowani będą z parkingu ul. Szpitalną w prawo w ul. Św. Jana Kantego do al. Jana Pawła II.

Do cmentarza będzie można też dojechać łącznikiem od ul. Adama Mickiewicza do ul. Św. Jana Kantego, przy czym wyjazd możliwy będzie tylko w kierunku al. Jana Pawła II.

Bielany

Główny dojazd do cmentarza odbywać się będzie od strony Pl. Św. Macieja, ulicą Beskidzką do ul. Plebańskiej. Na tym odcinku wprowadza się ruch jednokierunkowy z możliwością jednostronnego parkowania.

Wyjazd z parkingu przy cmentarzu, możliwy będzie ul. Plebańską, tylko w kierunku ul. Kęckiej (droga wojewódzka nr 948).

Na ul. Plebańskiej wprowadza się ruch jednokierunkowy od ul. Beskidzkiej do drogi wojewódzkiej oraz w drugim kierunku na odcinku od ul. Beskidzkiej do ul. Solnej z możliwością jednostronnego parkowania pojazdów.

Autobusem za darmo

Dodajmy, że 31 października i 1 listopada Komunikacja Beskidzka zapewnia bezpłatny transport na cmentarz w Kętach.

Autobus będzie kursował na trasie os. Nad Sołą/Basen – Kęty Cmentarz i z powrotem według poniższego rozkładu jazdy:źródło: UG Kęty

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy