reklama
reklama

Nowa Żabka w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 31.10.2022 13:55, red
Otwarcie za kilka tygodni.
Nowa Żabka w Andrychowie
Ostatnie dwa lata to czas niekończącej się ekspansji sieci handlowych w Andrychowie, ale również w sąsiednich miastach. W Andrychowie i okolicach powstały: duża Galeria Andrychów (z wieloma znanymi sieciówkami, w tym Lidlem), trzy markety Dino, druga Biedronka (w Inwałdzie), drugie Netto, kilka mniejszych Żabek, a właśnie powstaje kolejna.

Gdzie będzie zlokalizowana? Nowy Żabka powstaje w pawilonie przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie. Budynek przez kilka lat, po likwidacji sklepu z Partner AGD RTV, stał pusty. Ostatni został wyremontowany i podzielony na mniejsze pawilony. W jednym z nich powstanie właśnie Żabka.

Otwarcie w listopadzie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Radio.Ma.Ryja, 01.11.2022 21:02

Żabki należą do przestępcy i oszusta Rydzyka. Ja tam nie kupuje.

tomekх, 31.10.2022 16:21

Kolejny sukces burmistrza ! jak pięknie rozwija się nasze miasto :)

Koniczynka, 31.10.2022 14:39

Żabki to najdroższe sklepy, średnio 60-80 procent drożej niż w innych sklepach w dodatku asortyment marny. Nikt normalny nawet do tego sklepu nie wchodzi.