reklama
reklama

Ponad 40 tys. zł zebrano podczas koncertów dla małego Oliwierka

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.10.2022 07:30, red
Ostateczny bilans sobotniego wydarzenia podany zostanie w tym tygodniu.
Ponad 40 tys. zł zebrano podczas koncertów dla małego Oliwierka
Sukcesem zakończył się sobotni (29.10) koncertowy maraton w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Wydarzenie pod nazwą „Od ludzi dla ludzi” miało cel charytatywny.

Zbierano fundusze na pomoc dla małego Oliwierka z Wadowic. Chłopczyk choruje na SMA, potrzebuje kosztownej terapii genowej, która kosztuje 10 mln zł. Niestety dziecko nie "załapało się" na rządową refundację tej terapii.

W sobotę na scenie MDK zaprezentowało się kilka zespołów muzycznych. Prowadzone były licytacje, kiermasze itp.

Po wstępnych podliczeniach okazało się, że zabrano 42,775 zł, ale organizatorzy informują, że nie jest to jeszcze ostateczny bilans zbiórki. Ostateczne kwota, na pewno większa, podana zostanie w tym tygodniu.

Cały czas trwa internetowa zbiórka funduszy na leczenie Oliwierka. Wpłat można dokonywać poprzez stronę: Zbiórka na zakup leku dla Oliwiera
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy