reklama

Od ludzi dla ludzi w MDK w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.10.2022 16:42, foto: WB
Impreza charytatywna dla Oliwierka w Andrychowie.
Od ludzi dla ludzi w MDK w Andrychowie
Sporo dzieje się w sobotę (29.10) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Odbywa się tam koncertowa impreza charytatywna w ramach projektu "Od ludzi dla ludzi". Cel jest jeden: zbiórka funduszy na pomoc dla małego Oliwierka z Wadowic. Chłopczyk choruje na SMA, potrzebuje kosztownej terapii genowej, która kosztuje 10 mln zł. Niestety dziecko nie "załapało się" na rządową refundację tej terapii.

W sobotę w MDK w Andrychowie występują zespoły muzyczne: The Barflies, Max Corner Crew, Taint, Napad (Norwegia), Gutek, Michał Stawiński Oberschlesien (finaliści popularnego programu "Must be The Music").

Bilety na to wydarzenie będą sprzedawane w formie cegiełek, po 20 zł. Wydarzenia potrwa do godzin nocnych. Towarzyszą mu dodatkowe atrakcje: kiermasze, licytacje itp.

Cały czas trwa internetowa zbiórka funduszy na leczenie Oliwierka. Wpłat można dokonywać poprzez stronę: Zbiórka na zakup leku dla Oliwiera

foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy