reklama
reklama

25-latek z Andrychowa okradł byłego pracodawcę. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2022 13:33,
25-letni mieszkaniec Andrychowa został zatrzymany przez andrychowskich kryminalnych, po tym jak postanowił okraść swojego byłego pracodawcę.
25-latek z Andrychowa okradł byłego pracodawcę. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki
Jak informuje policja, w środę (26.10) andrychowski komisariat został poinformowany o kradzieży, do której miało dojść na terenie miasta. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, w trakcie prac porządkowych wykonywanych przez pracowników jednej z firm, były pracownik tejże firmy wykorzystał chwilową nieuwagę pracujących osób i ukradł piłę oraz nożyce spalinowe o łącznej wartości około 5 000 złotych.


Pracownicy, gdy tylko zauważyli, że mężczyzna ucieka ze skradzionym sprzętem, próbowali go zatrzymać - jednak bezskutecznie. Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. Tam również, podczas przeszukania znaleźli marihuanę i amfetaminę.

W czwartek (27.10) śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży oraz zarzut posiadania zakazanych substancji, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Jak ustalili policjanci, skradzione narzędzia spalinowe mężczyzna ukrył na terenie Andrychowa. Zostały one zabezpieczone przez kryminalnych i przekazane właścicielowi.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy