reklama
reklama

Victoria Nidek wyróżniona [FOTO]

Sport, Wiadomości, 28.10.2022 08:10, INFORMACJA PRASOWA
Wyróżnienie dla klubu sportowego Victoria Nidek.
Victoria Nidek wyróżniona [FOTO]

27 października Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zorganizował w Dobczycach w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego spotkanie podsumowujące zakończony sezon rozgrywek tenisa stołowego w naszym województwie.

Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele najlepszych drużyn w swoich klasach rozgrywkowych. Zaszczyt uczestnictwa w spotkaniu przypadł również przedstawicielom klubu sportowego Victoria Nidek. Za historyczny awans drużyny z Nidku do III ligi Wiceprezes Zarządu Krzysztof Nogala oraz przedstawiciel drużyny Tomasz Holcman odebrali okolicznościowe statuetki.

Wyniki sportowe poszczególnych drużyn, bardzo dobre warunki treningowe jakie zorganizowane zostały w Nidku, dostrzeżone zostały na szczeblu Związku. Dzięki temu już niebawem do sali sportowej przy ZSP w Nidku zawitają najbardziej obiecujący zawodnicy w tenisie stołowym, rywalizujący w kategorii wiekowej „Żaki” w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych.

W obecnym sezonie pierwsza drużyna LKS Victoria Nidek zajmuje w III lidze bardzo dobre piąte miejsce z bilansem 2 zwycięstw i jednej porażki. Na poziomie V ligi Klub reprezentują dwie drużyny. Jedna to mieszanka młodości i doświadczenia, w której pierwsze doświadczenia zdobywają kadeci.

Nadzieje na przyszły sezon daje trzecia drużyna, która po 3 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ex aequo z drużyną z Nowego Targu.


INFORMACJA PRASOWA

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama