reklama
reklama

WAKACJE – najlepsza inwestycja pod słońcem

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.11.2022 07:35,
WAKACJE – najlepsza inwestycja pod słońcem

Wiele lat panowała moda, że wakacje Last Minute to najlepszy sposób by zaoszczędzić sporo pieniędzy. Miniony sezon pokazał, że osoby, które zdecydowały się na wcześniejszą rezerwację sporo zyskały. Obecnie najtańsze oferty można kupić na etapie FIRST MINUTE. Już teraz zapraszamy na przedsprzedaż nowego sezonu LATO 2023 – planowanie urlopu z dużym wyprzedzeniem ma mnóstwo plusów.

Po 1. w First Minute kupisz najtaniej! W promocji zasada jest prosta: wcześniej = taniej. Kończący się już sezon pokazał, że szukając ofert na ostatnią chwilę, z racji bardzo dużego zainteresowania, dostępność hoteli była mała i wiązała się z wysokimi cenami. Tylko teraz do rezerwacji otrzymasz dodatkowe rabaty – nawet do 1000 zł za pokój.

Po 2. w przedsprzedaży nie musisz martwić się rosnącymi cenami paliw czy wahającymi się kursami walut – do rezerwacji w gratisie lub za niewielką dopłatą otrzymasz Gwarancję Niezmienności Ceny. Możesz spać spokojnie – masz pewność, że cena rezerwacji nie ulegnie zmianie.

Co więcej? Szukając wakacji w ostatniej chwili nie ma dużego wyboru. Najlepsze hotele już dawno zostały sprzedane, brakuje miejsc w samolocie i zamiast lecieć z lotniska położonego najbliżej miejsca zamieszkania konieczny jest dalszy dojazd. W First Minute otrzymujesz największy wybór. Najlepsze i najchętniej wybierane hotele znikają z oferty właśnie teraz. Nie ma na co czekać!

Nie bój się planować! Rezerwacja dokonana w przedsprzedaży jest elastyczna. Mając usługę bezpłatnej zmiany rezerwacji do około miesiąca przed wylotem możesz zmienić nie tylko termin wypoczynku, ale również hotel czy nawet kierunek. A co jeśli wydarzy się coś przed planowanym wylotem, np. któryś z uczestników zachoruje? W takiej sytuacji proponujemy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – w razie niespodziewanych okoliczności możesz aż do dnia wyjazdu zrezygnować z imprezy turystycznej bez ryzyka, ponieważ nie stracisz ani grosza – ubezpieczenie gwarantuje pełny zwrot.

Tylko teraz również oszczędność na zaliczce. Kupując w First Minute konieczna jest wpłata jedynie kilkunastu procent zaliczki – reszta dopiero na około 30 dni przed wyjazdem.

Od lat nr 1 wśród wakacyjnych kierunków jest TURCJA. Wysoki standard zakwaterowania, urozmaicona formuła all inclusive, bogate zaplecze hotelowe, wybrzeże z pięknymi plażami i serwisem plażowym w cenie, wiele atrakcji turystycznych i zabytków – oto przepis na idealne wakacje.

Zanim lato nie zapomnijmy o nadchodzącej zimie, którą można spędzić na wiele sposobów. Dla zwolenników słońca i plażowania EGZOTYKA w zasięgu ręki – bezpośrednie loty Dreamlinerem. Z Katowic zrealizujesz rajską Dominikanę i Meksyk, gorącą jak wulkan Kubę oraz baśniową Tajlandię. Z Warszawy dodatkowo Malediwy, Zanzibar, Oman, Wyspy Zielonego Przylądka, Nosy Be – niewielka wyspa u wybrzeży Madagaskaru oraz nowość wietnamska Wyspa Phu Quoc. A dla miłośników sportów zimowych NARTY. W ofercie hotele ze skipassami w cenie – własny dojazd, autokar oraz samolot. Świetnie przygotowane trasy i wyciągi we Włoszech, Austrii, Hiszpanii, Turcji czy Słowenii.

A co z obostrzeniami Covid-19? Aktualnie znaczna większość kierunków wycofała obowiązek przedstawienia dodatkowych zaświadczeń i certyfikatów oraz zrezygnowała z dodatkowych formalności i konieczności wypełniania formularzy wjazdowych. Wszelkie informacje odnośnie zasad podróżowania znajdziecie u nas w biurze. Zapraszamy do kontaktu.

Pl. Jana Pawła II 12 | 34-100 Wadowice

Tel./fax +48 33 82 32 053,Mobile: +48668 237 319 / +48 604 960 556

[email protected] / www.herodot.com.pl


15 lat na rynku
Prestiżowy Agent B.P. Itaka
Prestiżowy Agent B.P. Rainbow

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy