reklama
reklama

Zabłąkany kotek czeka na swojego właściciela

MAGAZYN, Wiadomości, 02.12.2021 20:55, eł

Może ktoś go szuka albo chciałby dać mu nowy dom?

Zabłąkany kotek czeka na swojego właściciela

Już od kilku dni w okolicach ulicy Wiśniowej w Kętach błąka się mały kotek, zalękniony, ale spragniony kontraktu z człowiekiem. Pojawił się tam 27 listopada. - Może zabłądził i nie może odnaleźć drogi do domu? Jest spłoszony, jednak szuka uwagi – mówi pani Gabriela, która martwi się jego losem.

Kotek ma szarobure pręgowane umaszczenie i mnóstwo energii. Widać, że łaknie kontaktu z człowiekiem, nie jest to zatem dzikusek urodzony przez bezdomną kotkę. W okolicy, gdzie obecnie się znajduje, nie ma nikogo, kto mógłby go przygarnąć. Jeśli nie odnajdzie się jego właściciel ani nikt nie zechce się nim zaopiekować, kotek trafi do schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Osoba, która straciła takiego pupila, jak na zdjęciu lub chciałaby zwierzątko przygarnąć, proszona jest o kontakt z panią Gabrielą – tutaj.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy