reklama
reklama

Wicestarosta spędziła święta w szpitalu, ale już dochodzi do siebie

MAGAZYN, Wiadomości, 27.12.2023 17:00, eł
Powoli dochodzi do siebie.
Wicestarosta spędziła święta w szpitalu, ale już dochodzi do siebie

Dla wicestarosty powiatu wadowickiego, andrychowianki Beaty Smolec tegoroczne Boże Narodzenie okazało się bardzo trudne. Nieoczekiwanie doszło do sytuacji, że kobieta musiała spędzić je w szpitalu, wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Teraz, już po świętach, zapadła decyzja o jej wybudzeniu. Beata Smolec powoli dochodzi do siebie.

Wicestarosta sama zgłosiła się na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wadowicach w ubiegłą środę. Nie spodziewała się zupełnie, że jej wizyta na SORze skończy się dłuższym pobytem w lecznicy. Okazało się jednak, iż jest to konieczne. U Beaty Smolec wystąpiły bowiem powikłania związane z cukrzycą, na którą cierpi.

Na szczęście, nie ma już powodów, by dłużej utrzymywać ją w stanie śpiączki farmakologicznej. Wszystko jest na dobrej drodze do tego, by wkrótce wicestarosta odzyskała właściwą sobie energię i radość życia, którą potrafi celebrować jak mało kto. Beata Smolec należy bowiem do wyjątkowo optymistycznych osób.


Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy