reklama
reklama

Wadowice też chcą mieć wypożyczalnię hulajnóg

MAGAZYN, Wiadomości, 24.03.2023 12:32, red
Rozmowy w tej sprawie trwają, ale szanse są.
Wadowice też chcą mieć wypożyczalnię hulajnóg

Kilkanaście dni temu w Andrychowie ruszyła pierwsza w regionie komercyjna wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych firmy TIER. Na ulicach miasta jest aż 150.


Podobnie będzie w Wadowicach? Zabiega o to radny powiatowy Sebastian Mlak.

Radny poinformował, że kilka dni temu wystąpił do firm zajmujących się wypożyczalnią elektrycznych hulajnóg o możliwość uruchomienia ich w Wadowicach.

- Otrzymałem następującą odpowiedź: "Oczywiście możemy rozpocząć naszą działalność w Wadowicach. Proces wygląda tak, że potrzebuję informacji z miasta, że jest zainteresowanie i wtedy rozpoczynamy poszukiwanie Lokalnego Operatora, który obsłuży miasto" – poinformowała mnie Pani Marta Wróbel z firmy TIER.

- mówi Sebastian Mlak.

W piątek (24.03) spotkał się w tej sprawie z burmistrzem Wadowic Bartosz Kaliński. - Od Burmistrza zgoda jest. Już za niedługo będziemy mogli cieszyć się hulajnogami w Wadowicach - informuje Sebastian Mlak.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 24.03.2023 14:17

Moher, a Ty stary capie kup sobie konia. Chociaż nie da się ukryć, że hulajnogi są pozostawione niemalże na każdej ulicy. Co innego stałe miejsca,a to co jest teraz to się zwie wolna amerykanka.

starymoher, 24.03.2023 13:54

Brońcie się,w Andrychowie to już jest kurwa plaga!