reklama
reklama

Te dziewczęta z naszego regionu będą walczyły o koronę miss

MAGAZYN, Wiadomości, 23.03.2023 20:10, eł

A nawet o dwie korony – jedną dla nastoletniej królowej piękności, drugą dla dorosłej.

Te dziewczęta z naszego regionu będą walczyły o koronę miss

Ponad 170 dziewcząt i młodych kobiet zmierzyło się w półfinale konkursu piękności Miss Województwa Małopolskiego 2023. Awans do finału zdobyło 60 z nich, w tym 20 nastolatek. W tym gronie nie brakuje piękności z naszego regionu. Z 19 półfinalistek, które prezentowaliśmy już na naszym portalu, do kolejnego etapu przeszło 9.

Powiaty wadowicki, suski i oświęcimski w finale Miss Województwa Małopolskiego 2023 będzie reprezentowało 7 młodych kobiet: Klaudia Urbańska z Wadowic, Paulina Pilch z Kalwarii Zebrzydowskiej, Klaudia Balonek z Woźnik, Weronika Jankowska z Suchej Beskidzkiej, Gabriela Kaczmarczyk z Makowa Podhalańskiego, Katarzyna Szarlej z Juszczyna oraz Kinga Jędrzejczyk z Osieka.

Wśród 20 dziewcząt, które będą rywalizowały o koronę najpiękniejszej nastolatki z województwa małopolskiego znalazły się Zuzanna Wągroda z Sosnowic oraz Aleksandra Wyrobisz z Woźnik.

Wszystkie finalistki z naszego regionu są zgrabne, długowłose, atrakcyjne i pełne wdzięku. Poniżej prezentujemy ich zdjęcia.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 24.03.2023 10:07

"konkursu piękności Miss Województwa Małopolskiego" a od kiedy konkursy Miss takiej czy innej to konkursy piękności ?