reklama
reklama

Nowość w Andrychowie – hulajnogi znanej firmy na ulicach

MAGAZYN, Wiadomości, 13.03.2023 17:30, red
W Andrychowie pojawiły się hulajnogi do wynajęcia 'na minuty" firmy TIER.
Nowość w Andrychowie – hulajnogi znanej firmy na ulicach

Andrychów dołączył właśnie do miast, w których można skorzystać e-hulajnog firmy TIER, europejskiego lidera mikromobilności.

Hulajnogi można spotkać m.in. w specjalnych strefach obok marketu Netto czy przy restauracji McDonald's. W sumie w mieście jest ich aż 150!

Na razie system e-hulajnóg w Andrychowie jest w fazie organizacji. Aby skorzystać z przejazdu e-hulajnogą TIER trzeba pobrać aplikację, zarejestrować się się i przypisać swoją metodę płatności.


Po zalogowaniu się do aplikacji TIER, użytkownik zobaczy mapę z zaznaczonymi obszarami parkingowymi, dzięki czemu będzie mógł przed wyruszeniem w trasę zaplanować jej przebieg oraz punkt końcowy. Po zakończeniu przejazdu w odpowiedniej strefie, do konta w aplikacji dodana zostanie nagroda w postaci darmowych minut do wykorzystania podczas następnych przejazdów. Użytkownik każdorazowo otrzyma również potwierdzenie przyznania dodatkowych minut w wiadomości e‑mail wysłanej z aplikacji.

Hulajnogi tej firmy dostępne są w ponad 70 miastach w Polsce, w sąsiedztwie m.in. w Skawinie czy Oświęcimiu.

Uruchomienie hulajnogi kosztuje 3 zł, a każda minuta korzystania z niej - 69 gr.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mateo, 14.03.2023 14:03

@Koniczynka , ścieżkę rowerową masz na białej drodze :) wystarczy trochę podjechać do góry :) są tez na włókniarzy itd. Rozejrzyj się :)hulajnogi jeszcze dnia nie mają a już Ci nie pasuje :) trzeba korzystać z technologii skoro taka jest a nie negować odrazu. Pewnie pierwsza na niej pojedziesz xD

FeelFree, 14.03.2023 08:54

https://um.warszawa.pl/-/nowe-zasady-korzystania-z-hulajnog

FeelFree, 14.03.2023 08:54

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/warszawa-porzadkuje-hulajnogi-znamy-szczegoly-74634.html

fasolio, 14.03.2023 07:20

na Lenartowicza powstają miejsca parkingowe a chodniki znikają, węższe chodniki i niskie krawężniki między parkingiem powodują zmniejszenie chodnika dzięki uprzejmości kierowców, chcę zobaczyć pierwsze odśnieżanie , małe dzieci na rowerkach oj obiją się autka.

Koniczynka, 14.03.2023 00:10

Narazie to szpecą miasto. Powalone i na Starowiejskiej i na Włókniarzy i na Krakowskiej. Gdzie będą te hulajnogi jeździć??? Po ulicy i chodniku jest zakaz. A co z remontem Lenartowicza??? Gdzie ścieżki rowerowe??? Chodniki, parkingi robią a o ścieżkach rowerowych zapomnieli....

awi70, 13.03.2023 20:59

Fajnie