reklama
reklama

W tej szkole w czasie ferii nie było nudno [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 10.02.2023 12:25,
W zajęciach wzięło udział kilkuset uczniów.
W tej szkole w czasie ferii nie było nudno [FOTO]
Kończy się pracowity okres ferii zimowych w szkołach ZDZ Andrychów i Wadowice. W minionych dniach przez obiec placówki przewinęło się kilkaset uczniów.

- Młodzież szkół podstawowych mogła się zapoznać z naszymi uczniami, nauczycielami, programami, zobaczyć na własne oczy pracownie, a mamy ich trochę - pracownia kosmetyczna, fryzjerska, gastronomiczna, budowlana, logistyczne i wiele innych bogato wyposażonych w specjalistyczny sprzęt – informuje Zofia Wanata, dyrektor szkół ZDZ Andrychów, Wadowice.


W ramach akcji odbyły się warsztaty stylizacji, charakteryzacji, Było spotkanie z wojskiem, z udziałem Służb WCR w Oświęcimiu, WOT – 112 Batalion Lekkiej Piechoty, Przedstawicieli Ratownictwa Medycznego, Funkcjonariusze Powiatowej Policji.

- Uczyliśmy się jak komunikować się ze zwierzętami, czym kierować się w doborze kota m czy psa- spotkanie z behawiorystą. Na koniec z Panem Piotrem Bistyga z restauracji „Na Starym Tartaku” przyrządzaliśmy „Burgera amerykańskiego” z pieczeniem bułeczek włącznie . Kto był wie, że było fajnie! Dziękujemy nauczycielom za organizację, wszystkim biorącym udział za wszelką pomoc! Następne spotkanie to DNI OTWARTE SZKOŁY 20 marca w Andrychowie i 21 marca w Wadowicach! Będą prezentowane nowe kierunki kształcenia - dodaje Zofia Wanat.
źródło: ZDZ
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy