reklama

W końcu! Basen kąpielowy otwarty [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 16.06.2021 19:15,
W środę (16.06) odwiedziliśmy basen kąpielowy w Andrychowie.
W końcu! Basen kąpielowy otwarty [VIDEO]
Póki co, tłumów nie ma. Dlatego z powodzeniem możecie się wybrać całymi rodzinami na andrychowskie kąpielisko. Basen odwiedziliśmy również dlatego, że nadszedł czas na nasz coroczny program „Atrakcje na wakacje z mamNewsa.pl”, w którym pokazujemy Wam największe atrakcje naszego regionu.
Śledźcie naszą stronę, a my podpowiemy wam gdzie najlepiej spędzić lato.

Na obiekcie przy Al. Wietrznego w Andrychowie znajdziecie: duży basen pływacki o długości 50 metrów, basen rekreacyjny oraz brodzik dla dzieci (w osobnej niecce) zjeżdżalnia wodna, boisko do piłki plażowej oraz bogate zaplecze socjalno- sanitarne. W Bistro możecie zamówić szybką przekąskę lub pełnowartościowy obiad, który przygotowywany jest ze świeżych produktów.

I pamiętajcie w każdy weekend do waszej dyspozycji jest grill.

Ponadto dostępnych na obiekcie jest 20 miejsc noclegowych oraz restauracja „Nad Basenem”.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy