PRACA. Lakiernia proszkowa ArtMet w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.06.2021 09:00,
OGŁOSZENIE.

Lakiernia proszkowa ArtMet w Andrychowie poszukuje pracowników.

Bardzo prosimy o składanie CV drogą e-mail: [email protected] lub osobiście w biurze lakierni przy ulicy Batorego 11a.

LAKIERNIK

Zadania

  • Lakierowanie przygotowanych powierzchni zgodnie z normami i technologią
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • Zawieszanie elementów malowanych na linii lakierniczej
  • Ocena jakości wykonania
  • Transport ręczny lub mechaniczny produktu gotowego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Łatwość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pracę na 3 zmiany
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatki do pensji : premie miesięczne

POMOCNIK LAKIERNIKA

Zadania:

  • · przygotowanie elementów do malowania
  • · wieszanie, ściąganie, streczowanie, pakowanie detali
  • · sortowanie gotowego wyrobu i układanie na paletach
  • · kontrolna wizualna wytworzonego wyrobu
  • · utrzymanie porządku na hali produkcyjnej

Wymagania

Oferujemy

Informujemy, że Administratorem danych jest Art-Met Stanisław Karbowiak, Sławomir Karbowiak sp.j. ul. Leśna 4 43-354 Czaniec,. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a jeżeli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.