reklama

Pieszy potrącony na przejściu

, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2021 10:21,
Pieszy w stanie nieprzytomnym został przewieziony przez karetkę do szpitala.
Pieszy potrącony na przejściu

W środę 9 czerwca 2021 o godzinie 22.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki Fiat Panda potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 62 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Pieszy w stanie nieprzytomnym został przewieziony przez karetkę do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że w wyniku potrącenia doznał urazu głowy oraz ręki.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

- Podziękowania za prawidłową reakcję oraz udzielenie pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie, należą się świadkom wypadku. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą, natomiast do pieszych apelują o zakładanie elementów odblaskowych - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policvji w Oświęcimiu.

oświęcim wypadek

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy