reklama

Urocza Weronika z Choczni w ćwierćfinale konkursu Polska Miss

MAGAZYN, Wiadomości, 04.08.2023 10:50, eł

Teraz będzie walczyła o wejście do półfinału.

Urocza Weronika z Choczni w ćwierćfinale konkursu Polska Miss

Polska Miss jest ogólnopolskim konkursem piękności, który powstał na bazie z jednego z regionalnych, a konkretnie małopolskiego. W najnowszej jego edycji o koronę najpiękniejszej zdecydowały się walczyć setki młodych kobiet i dziewcząt z całego kraju. Wśród nich osiemnastoletnia Weronika Rusinek z Choczni, która zapewniła już sobie udział w ćwierćfinale.

Dziewczyna walczy o koronę Polskiej Miss Nastolatek 2023. Kilka dni temu pisaliśmy, że można jej pomóc w bezpośrednim awansie do półfinału. Organizatorzy konkursu Polska Miss codziennie przedstawiają część ze zgłoszonych do preeliminacji kandydatek i ogłaszają kilkudniowe głosowanie. Osoba, która zdobędzie w nim najwięcej punktów, ma gwarantowany udział w półfinale.

Weronice Rusinek się to nie udało, niemniej jurorzy wybrali ją do grupy ćwierćfinalistek. Osiemnastolatka z Choczni wciąż zatem może dostać do półfinału, tyle tylko, że nie weszła do niego na skróty. Teraz wszystko zależy od tego, jak zaprezentuje się w ćwierćfinale konkursu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy