reklama

Kobieta z powiatu wadowickiego spowodowała sporą stłuczkę w Zatorze

Na sygnale, Wiadomości, 03.08.2023 14:51, eł

Drugie auto ucierpiało w zdarzeniu bardziej niż jej własne...

Kobieta z powiatu wadowickiego spowodowała sporą stłuczkę w Zatorze

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (3 sierpnia) wczesnym popołudniem na ulicy Krakowskiej (czyli drodze krajowej nr 44) w Zatorze. Kobieta za kierownicą bmw straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z dostawczym renaultem trafic.

Co ciekawe, jej samochód wygląda po tej stłuczce dużo lepiej niż dostawczak... Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Sprawczyni kolizji to mieszkanka powiatu wadowickiego. W wydmuchanym przez nią powietrzu nie było śladu alkoholu.

Na ulicy Krakowskiej wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia trwają do tej pory.


Foto: Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 03.08.2023 15:27

Pisze w sprawie Lokatorów z Bloku Socjialnego na ul. Stefana Batorego 48A w Andrychowie ponieważ są to Osoby Problematyczne z głęboką (Social ) a my mieszkańcy Andrychowa chyba nie chcemy żeby takie Social mieszkały na oczach naszych Dzieci i Rodzin Zdrowych pora zrobić eliminacje wiem że jest Nas już więcej przeciwko im bytowaniu w Naszym mieście gdzie są Noclegownie i łaźnie i też hostele przeznaczone dla takich smiało zgłaszajmy to do ZOMKU w Andrychowie i do Burmistrza Dość Lokatorów Nierobów Meliniarzy z Bloku Socjialnego!!!!!!!!!!!