reklama
reklama

Tylko w styczniu - przy zapisie na kurs - 3h jazdy gratis!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.01.2024 17:17,
OSK Czarny z Andrychowa zaprasza do kontaktu.
Tylko w styczniu - przy zapisie na kurs - 3h jazdy gratis!

ZAPISY NA KURSY

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapisać się na jeden z kursów. Możesz zrobić to drogą telefoniczną lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej: https://www.czarny.info.pl/kontakt . Zapisy prowadzimy również na miejscu w biurze.


TYLKO W STYCZNIU. Przy zapisie na kurs - 3h jazdy gratis!

Zastanawiasz się, jakie dokumenty są niezbędne do rozpoczęcia kursu? Koniecznie jest wyrobienie PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę), do którego niezbędne są między innymi orzeczenie lekarskie i dokument tożsamości ze zdjęciem, na przykład paszport lub dowód. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, niezbędna będzie zgoda od rodziców bądź opiekunów.

Zapewniamy rozpoczęcie części teoretycznej najpóźniej dzień po zapisie i przyjazną, bezstresową atmosferę. Nasza szkoła jest na pierwszym miejscu rankingu OSK Andrychów! Szkolimy przyszłych kierowców od niemalże 10 lat, obszarem działania obejmując powiaty wadowicki i oświęcimski. Oferta naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców skierowana jest do osób zarówno nie posiadających prawa jazdy, jak i potrzebujących jazd doszkalających.

KONTAKT – OSK CZARNY Z ANDRYCHOWA
Zapraszamy do kontaktu z prowadzoną przez nas szkołą jazdy.

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W pozostałe dni prosimy o kontakt telefoniczny lub zapisy drogą internetową.

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 605 127 127

tel. +48 697 896 648

Andrychów, ul. Krakowska 71

e-mail: [email protected]

GODZINY OTWARCIA: Pon.-Pt: 9:00-17:00- artykuł sponsorowany -
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy