reklama
reklama

TWÓJ 1,5% MA MOC! MOC POMAGANIA!

MAGAZYN, Wiadomości, 15.03.2023 10:52, OGŁOSZENIE
Dzięki Twojemu 1,5 % podopieczni Fundacji Promyczek z Andrychowa mogą uczestniczyć w regularnej terapii.
TWÓJ 1,5% MA MOC! MOC POMAGANIA!

Przełom marca i kwietnia to sezon rozliczeń podatkowych. Pamiętaj, że to Twój OBOWIĄZEK i KAŻDY musi się rozliczyć.

Do kiedy? Do końca kwietnia, w tym roku do 2.05.2023 r. (z uwagi na to, że 30 kwietnia wypada w niedzielę). Rozliczając PIT nie zapomnij o przekazaniu 1,5% na rzecz organizacji OPP. Dlaczego 1,5% jest taki ważny?


Bo to pomaganie przez PITa wypełnianie!

Dzięki Twojemu 1,5 % podatku, nasze dzieci i dorosłe osoby z niepełnosprawnością mogą uczestniczyć w regularnej terapii. Dzięki Twojemu wsparciu mogą uzyskać dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych, leczenia, które nie jest refundowane.

1,5 % podatku spływający od Podatników umożliwia nam prowadzenie naszej misji – niesienia pomocy diagnostycznej i terapeutycznej. Od 10 lat pomagamy potrzebującym dzieciom. To na naszych oczach zaczynają stawiać pierwsze kroki, mówić pierwsze słowa. Pomagamy Antosi, Leonowi, Mateuszowi, Hani, Poli, w trudnej drodze dążenia do samodzielności.

Dzięki TOBIE to proste – wystarczy jeden wpis w Twoim zeznaniu podatkowym PIT !

Aby okazać wsparcie, wystarczy w zeznaniu PIT wpisać numer KRS Fundacji „Promyczek” - 0000437424


Pamiętaj – to nic nie kosztuje! A mały procent ma WIELKĄ MOC POMAGANIA!

Do podarowania 1,5 % zachęcamy również Podatników, którzy są Emerytami – Babcie i Dziadków naszych Promyczków, znajomych naszych starszych Podopiecznych!

Emeryci nie muszą składać zeznania podatkowego, tylko wypełnić krótki druk PIT-OP i złożyć go w Urzędzie Skarbowym.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy