reklama
reklama

TVP Kraków o sytuacji w Targanicach

MAGAZYN, Wiadomości, 29.04.2024 08:44, red
Problem osuwiska ciągle nie jest rozwiązany.
TVP Kraków o sytuacji w Targanicach

Wraca sprawa osuwiska przy ulicy Jaworowej w Targanicach. Jak już informowaliśmy, osuwająca się tam ziemia zagraża drodze, która zapewnia jedyny dojazd do domów.

Mieszkańcy obawiają się, że sytuacja może się wkrótce pogoszyć. Wystarczą kilkudniowej intensywne opady deszczu. - Jak zerwie drogę jesteśmy bez dojazdu do domów - mówi mieszkanka.

Sprawą zainteresowały się w ostatnim dniach również inne media. Reportaż z Targanic pokazała TVP Kraków.

- W ostatnich dniach ani burmistrz, ani jego urzędnicy nie znaleźli czasu na wypowiedź przed kamerą. Rozmawiać nie chce też burmistrz-elekt Beata Smolec, która oglądała osuwisko. Zapowiedziała jednak, że po zaprzysiężeniu, przyśle tu geologa, który zbada teren. Później sprawą mają zająć się Wody Polskie – informuje TVP 3 Kraków.


foto: kadr z TVP Kraków
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

MaR, 29.04.2024 13:29

A czego przyjaciele spodziewaliście się. Zaraz dowiecie się, że to wasza wina, grunty są prywatne, woda to wasza odpowiedzialność i wprowadzony zostanie podatek od psiej budy. Super postawę urzędnika widać na filmiku dotyczącego sprawy z ulicy Jawornickiej.