reklama

Też chcą nowego przedszkola

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.09.2019 10:00, NEWSY CZYTELNIKÓW


Też chcą nowego przedszkola
Niedawno pisaliśmy o otwarciu nowego przedszkola w niewielkiej Brzezince w gminie Andrychów.


Takie marzy się mieszkańcom Targanic. Poniżej list od mieszkanki w tej sprawie:

Przy okazji otwarcia nowego przedszkola na Brzezince chciałam poruszyć sprawę sąsiedniego przedszkola w Targanicach. Jak widać na Brzezince funkcjonuje nowe piękne przedszkole do którego prowadzi nowo wybudowany chodnik. Przy szkole znajduje się przepiękny płac zabaw. W Targanicach natomiast przedszkole zatrzymało się w czasach PRL-u. I tak funkcjonuje do dziś.(...) - pisze do nas mieszkanka Targanic.
Podczas dni deszczowych parking przy przedszkolu to jedna wielka kałuża. Niedawno do władz miasta i gospodarza Targanickiego przedszkola została złożona petycja rodziców z prośbą o budowę nowego przedszkola, a miejsca jest sporo nawet na parking i plac zabaw.
(...)
Jak widać na Brzezince nawet chodnik dało się załatwić a w sąsiedniej wiosce nic się nie da. Niestety gospodarz gospodarzowi nierówny. No ale dla gminy taki gospodarz który nie walczy o żadne dofinansowanie to skarb. - pisze mieszkanka Targanic.

Do tematu powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 15.09.2019 09:12

Głosowali na takie "gospodarza" to prosze nie narzekać za niedługo wybory to sobie zmienicie