reklama

Ogłoszono przetarg na łącznik z Inwałdu w kierunku Zatora

, Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2019 18:51, PG
Kompletnie zniszczona ulica Dworska doczeka się remontu.
Ogłoszono przetarg na łącznik z Inwałdu w kierunku Zatora
W piątek (13.09.) starostwo powiatowe w Wadowicach ogłosiło przetarg na remont jednej z najbardziej zaniedbanych dróg w powiecie - ul. Dworską we Frydrychowicach. Modernizacją objęte zostanie aż 2,5 km trasy drogi powiatowej nr nr 1736K [na grafice].

Ulica Dworska łączy ul. Wadowicką w Frydrychowicach z ul. Wadowicką w Inwałdzie. Mieszkańcy już od lat starali się by coś zrobić z tą dziurawą drogą, zbierano nawet podpisy pod petycją do Starostwa Powiatowego. W końcu się udało. Roboty mają ruszyć jeszcze w tym roku a polegać będą m.in. na odwodnieniu, wykonaniu kanalizacji deszczowej, remoncie przepustów oraz wykonaniu nawierzchni drogowej.

Od jakiegoś czasu droga ta stała się tzw. wygodnym skrótem dla osób udających się z Inwałdu do Zatora.

Zainteresowane firmy mogą składać do końca września.

Droga ma być gotowa do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy