reklama

Ruszają bezpłatne zajęcia na nowym basenie. Kto skorzysta najpierw?

, Sport, Wiadomości, 13.09.2019 20:25, red
Tego typu zajęcia organizowane były już w innych gminach z basenami. Teraz pora na Andrychów.
Ruszają bezpłatne zajęcia na nowym basenie. Kto skorzysta najpierw?
Andrychów doczekał się w końcu krytej pływalni. Basen przy ulicy Włókniarzy czynny jest od września. Plan władz gminy jest taki, że wszyscy uczniowie szkół podstawowych kończąc szkołę będą potrafili pływać. Zajęcia na basenie ma finansować gmina Andrychów.


Właśnie rusza pierwsza akcja bezpłatnych zajęć. W najbliższych miesiącach skorzystają z niej uczniowie IV klas szkół podstawowych z gminy Andrychów.

Do grudnia br planowane jest zorganizowanie 10 wyjazdów dla wszystkich klas, a na wiosnę uczniowie wyjadą kolejne 10 razy. W trakcie zajęć zorganizowana zostanie nauka pływania dla dzieci - w zależności od posiadanych umiejętności (uczniowie podzieleni zostaną na grupy według stopnia umiejętności pływackich).

Zajęcia odbywać się będą w ramach lekcji wychowania fizycznego według grafika ustalonego w poszczególnych szkołach.

Wszystko - wejście na basen, instruktor - sfinansowane zostanie z budżetu gminy.

Pozostałe osoby muszą sobie bilet kupić - cennik poniżej.

Jak przekazuje nam Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w pierwszym tygodniu działalności basenu skorzystało z niego 2168 osób.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama