reklama
reklama

Co za dzień! Same wypadki [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 13.09.2019 13:32, WB
Wypadki w Mucharzu i w Andrychowie.
Co za dzień! Same wypadki [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W piątek (13.09) przed godziną 13:00 do wypadku doszło na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu. Zderzyły się tam trzy samochody. jedna osoba została poszkodowana.

Około godziny 13:30 kolejne zdarzenia na drodze - tym razem w Andrychowie na ulicy Żwirki i Wigury, na skrzyżowaniu z ulicą Głowackiego [na zdjęciu]. Miał tam miejsce zderzenie dwóch samochodów. Wstępnie wiadomo, że poszkodowane zostały cztery osoby, w tym trzy przewieziono karetkami do szpitala.

WYPADEK W MUCHARZU


foto: OSP Mucharz

WYPADEK ANDRYCHOWIE

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

optimal, 13.09.2019 20:07

E tam rondo. Wiadukt lub tunel niech od razu zrobią a i tak znajdą się pewnie tacy którym uda się zrobić zderzenie boczne.

Ojoj, 13.09.2019 13:53

Dziwi fakt że nadal niema tam ronda, przecież niema miesiąca żeby nie było tam wypadku wszyscy jadą na pałe nie patrzą na znaki. Dramat