reklama

Kamer mnóstwo na ulicach, ale nie zawsze się przydają [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 12.09.2019 17:30, DK / red
Andrychowskie ulice są naszpikowane kamerami, ale jak przyjdzie co do czego, to często okazuje się, że monitoring do niczego się nie przyda.
Kamer mnóstwo na ulicach, ale nie zawsze się przydają [VIDEO]
Tak było w lipcu na parkingu obok Kauflandu w Andrychowie. Doszło tam do kolizji: kierująca renault scenic podczas cofania uderzyła w audi, powodując spore uszkodzenia w tym samochodzie.
Kierująca renault odjechała.

Właściciel uszkodzonego samochodu zgłosił sprawę na policję, monitoring został zabezpieczony. I co? I nic! Sprawa ”wobec niewykrycia sprawcy” została umorzona.

Na nagraniu, do którego dotarliśmy, rzeczywiście niewiele widać. A może mimo wszystko ktoś rozpoznaje czyj jest renault scenic?


Nie jest to bynajmniej jedyna taka sytuacja w ostatnim czasie w Andrychowie. Niedawno pisaliśmy o kradzieżach "pod okiem kamer" m.in. na ul. Żwirki i Wigury czy Lenartowicza, których sprawcy również nie zostali ustaleni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 12.09.2019 16:23

Kobieta w żółtej plandece