reklama

Tak wczorajszy deszcz nad Andrychowem wyglądał dla patrzących z boku

MAGAZYN, Wiadomości, 30.07.2022 08:31, eł
Łowca burz opublikował niesamowite zdjęcia z naszego regionu.
Tak wczorajszy deszcz nad Andrychowem wyglądał dla patrzących z boku

Wczoraj (29 lipca) w godzinach popołudniowych w Andrychowie przez krótki czas padał bardzo intensywny deszcz – przez chwilę widoczność była z tego powodu bardzo ograniczona. W Roczynach spadł nawet grad. Te opady pięknie uwiecznił na zdjęciach Piotr Kramański.

Fotki opublikował na swojej facebookowej stronie Grzegorz Zawiślak – Polish Storm Chaser (polski łowca burz), opatrując je podpisem: „Po prostu ściana deszczu i gradu towarzyszyła superkomórce burzowej typu wysokoopadowego nad Andrychowem w województwie małopolskim!”.

Jak już pisaliśmy wczoraj, deszcze (miejscami ulewne) i burze oraz wiatr będą towarzyszyć nam przez cały weekend. Dzisiaj mieszkańcy dostali SMS-owe alerty pogodowe przestrzegające przed przebywaniem na otwartych przestrzeniach oraz zachęcające do zabezpieczenia dobytku. Słoneczna pogoda powróci dopiero w poniedziałek.
Foto: Piotr Karamański


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy