reklama
reklama

Ta śliczna nastolatka może zdobyć koronę miss. Pomogą jej w tym głosy czytelników

MAGAZYN, Wiadomości, 14.04.2023 10:03, eł
Joasia jest finalistką Miss Beskidów Nastolatek.
Ta śliczna nastolatka może zdobyć koronę miss. Pomogą jej w tym głosy czytelników

W tegorocznej gali finałowej konkursu piękności Miss Beskidów Nastolatek weźmie udział dziesięć uroczych dziewcząt, wśród których jest też reprezentantka naszego regionu. To śliczna Joanna Wala ze Skawicy w gminie Zawoja (powiat suski), absolwentka suskiego Liceum Ogólnokształcącego.

Joasia ma 18 lat, 177 cm wzrostu i bardzo wyraziste rysy twarzy. Ukończyła nie tylko LO w Suchej Beskidzkiej, ale również tamtejszą Szkołę Muzyczną I stopnia. Swoją pasję do śpiewu realizuje w chórze Vox Altisono z Osielca. Wcześniej występowała w zespole regionalnym. Trafiła do niego jako zaledwie pięcioletnia dziewczynka.

Fascynuje ją także fotografia, toteż Joasia chętnie i często robi zdjęcia. Świetnie dogaduje się z dziećmi, którymi bardzo lubi się zajmować. Nigdy nie nudzą jej zabawy za maluchami. Nie marzy jednak o pracy w przedszkolu, chciałaby raczej zostać prawniczką. Joanna Wala jest też osobą, która lubi pomagać innym. Jako licealistka działała w szkolnym kole wolontariatu.

Jubileuszowa gala z okazji 35-lecia konkursów Miss i Mister Beskidów, a wraz z nią także finał rywalizacji nastolatek, w której startuje Joasia, odbędzie się 27 maja o 17.00 w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej w Bielsku-Białej.

Zanim to jednak nastąpi, piękności ze Skawicy można pomóc w zdobyciu tytułu Miss Beskidów Nastolatek Social Media. Ten konkurs wygra bowiem ta finalistka, pod której zdjęciami na Facebooku i Instagramie Grabowska Models skumuluje się największa ilość głosów. Można je oddawać do południa 22 kwietnia. Wyniki tego konkursu zostaną ogłoszone podczas jubileuszowej gali.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy