reklama

Śmieci na skałkach - czy to się kiedyś skończy?

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.07.2021 15:45, PG
Jak piękna byłaby to okolica, gdyby każdy zabrał po sobie śmiecie.
Śmieci na skałkach - czy to się kiedyś skończy?

Aura pogodowa sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Jednym z miejsc, z którego korzystają mieszkańcy są tzw. łupki wierzowskie w Zagórniku. Są też one często miejscem wieczornych spotkań młodzieży.

Jeden z Czytelników przesyła nam zdjęcia, na których widać pozostawione sterty śmieci. Już niejednokrotnie pisaliśmy o tym, że trzeba tam zamontować kosze na śmieci i tabliczki z napisem „nie śmiecić”. - Podobno jest tam kosz na śmierć ale śmieci jest już w koło kosza trzy razy więcej. Urzędnicy myślą że wystarczy jeden na całe lato - pisze do nas nasz Czytelnik.

Jak piękna była by to okolica, gdyby każdy zabrał po sobie śmiecie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bullcock, 05.07.2021 07:37

Trzeba przyjąć do wiadomości, że ludzie wyrzucają tam śmieci. Wypada postawić jakiś pojemnik, żeby nie lądowały one w krzakach i we wodzie

oshin22, 04.07.2021 05:18

Firma zorganizuje kolejną akcję w której mieszkańcy gminy - właściciele tej firmy zbierającej odpady - posprzątają za nią.