reklama

Śliczna Kasia też będzie reprezentować nasz region w konkursie Polska Miss

MAGAZYN, Wiadomości, 29.08.2023 19:10, eł

To kolejna piękność z powiatu wadowickiego, która powalczy o koronę.

Śliczna Kasia też będzie reprezentować nasz region w konkursie Polska Miss

W tegorocznej edycji konkursu Polska Miss o tytuł najpiękniejszej będą ubiegały się cztery ślicznotki z powiatu wadowickiego – dwie nastolatki oraz dwie dorosłe kobiety. Wcześniej informowaliśmy o trzech z nich, teraz już wiadomo, że do tego grona dołączyła też 21-letnia Katarzyna Knawa z Kleczy Dolnej.

Kasia razem ze swoją rówieśniczką Patrycją Kudłacik z Andrychowa będą kandydowały o koronę Polskiej Miss 2023. Z kolei 15-letnia andrychowianka Julia Stopczak i o trzy lata starsza od niej Weronika Rusinek z Choczni zmierzą się o tytuł Polskiej Miss Nastolatek. Z tych czterech pięknych dziewcząt jedna otrzymała bezpośredni awans do półfinału konkursu. To najmłodsza w tym gronie Julia z Andrychowa. Trzy pozostałe muszą jeszcze przebrnąć ćwierćfinał, więc mają przed sobą więcej stresu i trudniejsze zadanie.

Jak to możliwie, że po preeliminacjach trzy z wymienionych dziewcząt dostały się do ćwierćfinału, a czwarta wskoczyła od razu o jeden szczebel wyżej? Organizatorzy konkursu postanowili w tym roku zorganizować wstępny casting do konkursu w taki sposób, że regularnie przedstawiali po kilkanaście kandydatek i ogłaszali głosowanie. Każda z dziewcząt, które w swoich grupach zdobyły największą ilość głosów internautów, automatycznie przeszła do półfinału. Tak się zdarzyło właśnie w przypadku piętnastolatki z Andrychowa. Julia musi się wprawdzie zaprezentować również w ćwierćfinale, ale z pewnością przejdzie go bezstresowo, skoro kwalifikację do kolejnego etapu ma już w kieszeni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 30.08.2023 07:19

Popatrzyłem, tapety brak w przeciwieństwie do ciebie, ale ty jesteś gender :-0

***** ***, 30.08.2023 06:56

tomekx to się popatrz do lustra!

tomekх, 29.08.2023 21:20

Za mało tapety !