reklama
reklama

Jedenastoletni klawiszowiec z Andrychowa zaskakuje. Jedno z jego nagrań ma ponad 1,2 mln wyświetleń!

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.08.2023 20:37, eł

Chłopiec ma prawie 5,4 tys. subskrybentów na YouTube.

Jedenastoletni klawiszowiec z Andrychowa zaskakuje. Jedno z jego nagrań ma ponad 1,2 mln wyświetleń!

Michał Stuglik z Andrychowa ma 11 lat i uczy się gry na keyboardzie w szkole muzycznej. Nie byłoby w tym niczego wyjątkowego, gdyby nie fakt, że chłopiec ma swój kanał w serwisie YouTube, który zyskał już sporą popularność. Jedno z jego nagrań nich zrobiło prawdziwą furorę w sieci!

Był to film z występu Michała w czasie wesela, na którym dziewięcioletni wówczas andrychowianin grał tak, że nogi same podrywały się do tańca. Goście bawili się znakomicie, co świetnie widać na opublikowanym w serwisie YouTube nagraniu. Co więcej, obejrzało je mnóstwo osób. Film ma ponad 1,2 mln wyświetleń, a pod nim pełno jest entuzjastycznych komentarzy.

W czasie wspomnianej imprezy Michał Stuglik grał muzykę do tańca – popularne przeboje weselne i dyskotekowe. Ale chłopiec świetnie odnajduje się również w zupełnie innych gatunkach i stylach. Wykonuje szerokie spektrum utworów, począwszy od muzyki klasycznej, przez filmową, a kończąc na rozrywkowej.

Kanał Michała Stuglika na YouTube ma już prawie 5,4 tys. subskrybentów. Z ogromnym zainteresowaniem spotkało się ostatnie jego nagranie, zamieszczone w Internecie kilka dni temu, a zarejestrowane podczas wakacyjnego wyjazdu Michała nad Bałtyk. Jedenastolatek wystąpił wówczas na deptaku w Mielnie!

Ale młodziutki andrychowianin gra nie tylko dla własnej przyjemności i ku uciesze publiczności. W ubiegłym roku wystąpił w czasie balu charytatywnego dla dzieci z chorobami onkologicznymi, a wcześniej zorganizował akcję promującą zbiórkę pieniędzy na rehabilitację poszkodowanego w wypadku samochodowym Wiesława Izbińskiego w Roczyn. Oczywiście, również muzyczną.

Zachęcamy do wysłuchania nagrań Michała Stuglika.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy