reklama
reklama

Szokująca sytuacja. Podziurawiony kot trafił do przychodni weterynaryjnej

Na sygnale, Wiadomości, 25.08.2023 17:35, red
To nie pierwszy taki przypadek. - Uważajcie na swoje zwierzaki, w szczególności na koty wychodzące - apeluje lekarz z przychodni w Andrychowie.
Szokująca sytuacja. Podziurawiony kot trafił do przychodni weterynaryjnej
Do Przychodni Weterynaryjnej Doktora Bady przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie trafił kot przywieziono przez mieszkankę z Osieka. Miał opuchniętą łapę i rany na clele. Właściciele podejrzewali, że kot został pogryziony. Prawda okazała się szokująca.

- Po wykonaniu zdjęcia RTG okazało się, że zwierzę zostało postrzelone. Śruty znajdowały się prawie wszędzie.... Zresztą sami Państwo zobaczcie, jak niektórzy potrafią być okrutni. Łapki niestety nie udało się uratować i kotek musiał przejść zabieg amputacji kończyny - relacjonuje doktor Bada.

Są duże szanse, że - po udzielonych w przychodni zabiegach ratujących życie - kot wróci do zdrowia.

W przychodni w Andrychowie dodają, że to nie pierwszy taki przypadek. - Wciąż nie możemy pojąć takich zachować wobec zwierząt. W tym przypadku kot miał dużo szczęścia, że tylko tak się to skończyło niestety pewnie wiele kotów ginie w ten sposób. Uważajcie na swoje zwierzaki, w szczególności na koty wychodzące - apeluje przychodnia.


źródło: Przychodnia Weterynaryjna Doktor Bada
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy