reklama
reklama

Pijany kierowca spowodował wypadek na drodze przez Kocierz

Na sygnale, Wiadomości, 25.08.2023 08:50,
Doszło tam do zderzenia samochodu z motocyklistą.
Pijany kierowca spowodował wypadek na drodze przez Kocierz
Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 21.00 w Kocierzu Moszczanickim na ulicy Beskidzkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volkswagenem 26-latek na zwężonym, remontowanym odcinku drogi doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem honda 54-latkiem.


W wyniku zdarzenia motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Gdy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 26-latka okazało się, że ma on w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Ze swojego zachowania już wkrótce będzie się tłumaczył przed sądem.

- Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę, a także, aby nie wsiadać za kierownicę, po tym, jak wcześniej spożywaliśmy alkohol. Pamiętajmy, że alkohol obniża koncentrację, spowalnia reakcję oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Tym samym uniemożliwia bezpieczne poruszanie się po drodze i często prowadzi do śmierci zupełnie przypadkowych osób - informuje żywiecka policja.

źródło: KPP Żywiec

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy