reklama

Nowy utwór Beniamina Sobańca [VIDEO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.08.2023 18:03,

Andrychowianin Beniamin Sobaniec i lider zespołu Kombii Grzegorz Skawiński prezentują kolejny wspólny utwór.

Nowy utwór Beniamina Sobańca [VIDEO]
"Jawa i Sen" to trzeci i z pewnością nie ostatni utwór napisany przez Beniamina Sobańca z Andrychowa i Grzegorza Skawińskiego, z którym andrychowianin współpracuje od pewnego czasu.

Dotychczas fani Beniamina zostali przyzwyczajeni do nostalgicznych ballad jednak "Jawa i Sen" to zupełnie odmienne doświadczenie muzyczne. To połączenie pięknego tekstu z energetyzującą muzyką i charakterystyczną gitarą Skawińskiego pozwalają poznać zarówno wokal jak i samego Beniamina z innej strony.


Beniamin podkreśla, że obok muzyki równie ważny jest dla niego przekaz jaki niesie utwór, dlatego każdy jego tekst mimo, że opowiada o miłości jest pełen pięknych metafor, przesłań i wartości. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego singla.

Artysta z entuzjazmem zapowiedział, że cała solowa płyta powstaje pod okiem jego mentora, a zarazem producenta i współautora, którym jest wspomniany wcześniej Grzegorz Skawiński.

Zobaczcie utwór, który swoją premierą miał w czwartek o godzinie 18:00:foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy