reklama

Przed domem Zosi wystrzeliły fajerwerki!

MAGAZYN, Wiadomości, 29.03.2023 11:37, red
Wolontariusze i rodzina świętują sukces zbiórki dla małej dziewczynki.
Przed domem Zosi wystrzeliły fajerwerki!
Jak już informowaliśmy, we wtorek (28.03) zakończona została zbiórka 10 mln zł na kosztowne leczenie dla małej Zosi Pająk ze Skawinek w powiecie wadowickim.


Sukces zbiórki był możliwy dzięki olbrzymiej grupie wolontariuszy, którzy w ostatnich miesiącach włożyli wiele sił, aby zachęcać do wpłat na konto dziewczynki. Organizowane były także liczne kiermasze, licytacje i najróżniejsze akcje charytatywne.

We wtorek była okazja do świętowania. Zosia będzie mogła zostać poddana kosztownemu leczeniu. Wieczorem przed jej domem pojawili się wolontariusze. Były oficjalne podziękowania, świętowanie sukcesu. Były nawet fajerwerki! Zobaczcie przygotowane z tej okazji nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy