reklama

Ogromna kwota wpłynęła na konto chorej Zosi. Cel zbiórki osiągnięty! [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 28.03.2023 14:20, red
Zebrano już 10 mln zł dla Zosi ze Skawinek!
Ogromna kwota wpłynęła na konto chorej Zosi. Cel zbiórki osiągnięty! [AKTUALIZACJA]
W ostatnich miesiącach zbiórka na terapię genową dla chorej na SMA Zosi Pająk ze Skawinek nabrała tempa.

We wtorek (28.03) Fundacja Siepomaga przelała na konto zbiórki Zosi 1,99 mln zł. Pieniądze pochodzą z konta zbiórki dla trzyletniej Nadi z Łodzi, która potrzebowała przeszczepu wątroby, miała też poważną wadę serca. Niestety, Nadia niedawno zmarła.

Dzięki nowym funduszom cel zbiórki dla Zosi ze Skawinek został osiągnięty. Zebrano już w sumie ponad 10 mln zł! Dziewczynka będzie mogła być poddana kosztownej terapii genowej.

Dziesięciomiesięczna Zosia ze Skawinek, jak zapewne pamiętają nasi czytelnicy, cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). To straszna choroba, ponieważ w miarę jej rozwoju stopniowo obumierają neurony w rdzeniu kręgowym. W konsekwencji dochodzi do osłabienia i powolnego zanikania mięśni. Niestety, podobnie jak Oliwierek Koman z Wadowic, dziewczynka nie kwalifikuje się do refundowanej terapii lekiem Zolgensma, uznawanym za najbardziej skuteczny w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. A jego cena jest porażająca – wynosi około 10 mln zł.

Teraz dziewczynka ze Skawinek będzie mogła zostać poddana kosztownemu leczeniu. Wcześniej udało się zebrać 10 mln zł dla Oliwiera z Wadowic.

Rodzina Zosi dziękuje wszystkim za wsparcie:


MAMY 100 % DZIĘKUJEMY ANIOŁY ????
Kochani przyszła wiosna i to nie tylko ta kalendarzowa ????????

Właśnie pasek zbiórki zazielenił się w 100% ????

Nadia czuwając nad Zosią przesunęła malutką rączką pasek zbiórki do końca wypełniając go zielenią ???????? Aniołku Nasz tak bardzo dziękujemy za ten dar ????
To niesamowite uczucie, po wielu bardzo trudnych miesiącach przyszło to o czym niedawno jeszcze wszyscy marzyliśmy ????????????????????
Za sprawą Aniołów internetowych i terenowych, za sprawą dobrych dusz, darczyńców, sponsorów, za sprawą Waszego wsparcia możemy zacząć pakować Zosię na badania do Lublina... ????????

Dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia... Bez Was nie mielibyśmy nic ...
Z Wami dostaliśmy WSZYSTKO ????

Dziękujemy za Zosię ????
Dziękujemy za zdrowie ????
Dziękujemy za Waszą miłość i serca ????
???????? 100% Anioły ????????????
Mamy to Zosiu ????????????
Wdzięczni na zawsze ????❤️
Zosia z rodziną
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 28.03.2023 21:53

Musicie mnie zrozumieć, jestem po prostu wyborcą PANA Donalda.

tomekx, 28.03.2023 16:44

Sukces zbiórki to porażka rządu pis który nie chciał pomóc temu i innym dzieciom