reklama
reklama

Postawili zakazy zatrzymywania się. Ale efektów na razie nie widać…

MAGAZYN, Wiadomości, 22.02.2023 07:08, eł

To słynna z utrudniających przejazd zawalidróg ulica Konstytucji 3 Maja.

Postawili zakazy zatrzymywania się. Ale efektów na razie nie widać…

Ulica Konstytucji 3 Maja w Andrychowie słynie głównie z tego, że zaparkowane po jednej jej stronie samochody zajmują prawie połowę szerokości jezdni. To bardzo utrudnia bezpieczny przejazd, bo trzeba nielicho kombinować, jak wyminąć pojazdy jadące w przeciwnym kierunku. W magistracie w końcu dostrzeżono problem, gdyż wreszcie stanęły tam znaki zakazu zatrzymywania się.

Gdy prawie półtora roku temu rozmawialiśmy na ten temat z Agnieszką Gierszewską, dyrektorką biura burmistrza Andrychowa, usłyszeliśmy, że nikt jeszcze nie domagał się wprowadzenia na ulicy Konstytucji 3 Maja zakazu postoju lub zatrzymywania się. Najwyraźniej jednak od tamtej pory takie apele dotarły do Urzędu Miejskiego.

Dwa znaki zakazujące zatrzymywania się stanęły na początkowym odcinku ulicy, po tej jej stronie, która nagminnie wykorzystywana jest w charakterze parkingu. Na mieszkańcach na razie nie zrobiło to większego wrażenia. Nadal tam parkują… I pewnie tak będzie, dopóki Straż Miejska lub policja nie spróbuje ich do tego zniechęcić.Na tym odcinku ulicy nie ma zakazu zatrzymywania się:


Foto: Edyta Łepkowska

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

django, 22.02.2023 09:54

Na tym pierwszym zdjęciu to w sumie nie wiadomo co to za znak , ja takiego nie znam. Może ostrzeżenie że jakieś wiatraki czy co... Nawet znaku nie potrafią dobrze zamontować. Ale tak to jest w tej gminie. Za co się wezmą to wszystko zrobią źle. Aż strach pomyśleć co będzie na tej Pańskiej Górze.