reklama
reklama

Policja wymienia komendantów, zmiany w kolejnych jednostkach

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2024 15:18, red
Ciąg dalszy zmian w lokalnych jednostkach policji
Policja wymienia komendantów, zmiany w kolejnych jednostkach
Po zmianie władzy kraju trwa wymiana kadr na kierowniczych stanowiskach w różnych państwowych instytucjach. Zmiany także w naszym regionie. Komendanci lokalnych jednostek policji coraz częściej przechodzą na emeryturę. Tak było ostatnio z komendantem wojewódzkim policji w Małopolsce czy komendantem powiatowym w Wadowicach. Jak już informowaliśmy, zmiana nastąpiła także w komisariacie w Andrychowie, gdzie dotychczasowy komendant został odwołany - jak podano - "z uwagi na długą nieobecność w służbie".

Teraz zmiany nastąpiły w komisariatach w Brzeszczach i w Chełmku.


We wtorek, 23 lutego, w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę: podinspektora Piotra Grabowskiego (po 33 latach służby) - Komendanta Komisariatu Policji w Brzeszczach oraz aspiranta sztabowego Jana Słowiaka (po 26 latach służby) - Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Podczas uroczystości odczytano rozkazy personalne dotyczące zmian na stanowiskach Komendantów Komisariatu Policji w Brzeszczach oraz Chełmku. Na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Brzeszczach powołany został nadkomisarz Łukasz Piątek, dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Chełmku.

Natomiast pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Chełmku, Komendant powiatowy Policji w Oświęcimiu, powierzył aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Czardyban, dotychczasowemu Kierownikowi Referatu Dochodzeniowo – Śledczego oświęcimskiej komendy Policji.

foto: KPP Oświęcim
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy