reklama
reklama

Nowoczesne metody leczenia kobiecych dolegliwości teraz również w naszej okolicy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.02.2024 11:00,
Już teraz zapraszamy pacjentki do naszych gabinetów w Andrychowie, Tychach lub Wadowicach na zabiegi, które prowadzi znany Lekarz Medycyny, Specjalista ginekolog-położnik Paweł Czerwik.
Nowoczesne metody leczenia kobiecych dolegliwości teraz również w naszej okolicy
Livia Clinic to doskonali specjaliści i nowoczesny sprzęt do dyspozycji kobiet w naszych okolicach.

Już teraz zapraszamy pacjentki do naszych gabinetów w Andrychowie, Tychach lub Wadowicach na zabiegi, które prowadzi znany Lekarz Medycyny, Specjalista ginekolog-położnik Paweł Czerwik.


Naszą ofertę kierujemy do kobiet z problemami:

  • NIETRZYMANIA MOCZU, które może być następstwem: przebytych porodów, uwarunkowań genetycznych, wieku czy otyłości)

  • UTRATY ATRAKCYJNOŚCI żeńskich narządów płciowych

  • Stan po UTRACIE CIĄŻY

Są to problemy, z którymi boryka się ogromne grono kobiet. Niestety fakt, że dla wielu z nas stanowi tą wciąż „wstydliwy problem” powoduje, że większość z nich nie decyduje się uzyskać pomocy specjalistów.


Zabiegi są wykonywane przy użyciu NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH sprzętów tj:

FOTEL HIFEM - komfortowy i przełomowy w leczeniu dolegliwości nietrzymania moczu, specjalnie skonstruowany fotel zabiegowy. Leczenie za jego pomocą to procedura wyjątkowo komfortowa dla pacjentki, ponieważ nie wymaga nawet zdejmowania odzieży. Wystarczy dosłownie usiąść i poczekać – pojedynczy zabieg trwa zaledwie pół godziny. Pełna terapia trwa ok 3 tygodni.

Laser HIFU m.in. dla regeneracji, plastyki kobiecych narządów płciowych. Pomaga odwrócić efekty upływu lat, przebytej ciąży czy innych zabiegów, operacji oraz doskonale niweluje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Efekty po jednorazowym zabiegu.

Laser CO2 DANA – przywracający piękno intymne, stosowany również jako nóż chirurgiczny do usuwania niepożądanych zmian, przerostów. Stosowany w leczeniu nietrzymania moczu, w rehabilitacji poporodowej, plastyce narządów intymnych i problemach związanych z menopauzą. Zabiegi przy użyciu lasera są praktycznie bezbolesne dzięki stosowaniu znieczulenia miejscowego.


Dlaczego zachęcamy do skorzystania?

Po pierwsze: Zabiegi z tego zakresu prowadzą do CAŁKOWITEJ i SZYBKIEJ poprawy poczucia własnej samooceny i komfortu

Po drugie: Wspomniane metody gwarantują minimalną lub całkowitą bezinwazyjność, bezbolesność, bezpieczeństwo i skuteczność.

W naszych gabinetach obejmiemy specjalną OPIEKĄ PSYCHOLOGICZNĄ kobiety zmagające się ze skutkami utraty ciąży. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne do psycholog Agnieszki Fic, do gabinetów w Wadowicach i Andrychowie.

Dla tych, którzy potrzebują szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzania strony https://liviaclinic.pl/ oraz śledzenia mediów społecznościowych https://www.facebook.com/people/Livia-Clinic/61555819380612/


A jeśli jesteście już zdecydowani zapraszamy do rezerwacji terminu

->Andrychów, Wadowice - rejestracja telefoniczna 514 769 608
-> Tychy – rejestracja na miejscu lub telefoniczna 690 195 143 lub 32 227 65 20
email: [email protected]


Gabinety znajdziecie:

WADOWICE -> ul. Mickiewicza 27
ANDRYCHÓW -> Centrum Medyczne BĄDŹ ZDRÓW ul. Krakowska 83 (budynek NOT)
TYCHY -> EsteDerm al. Bielska 135b/17- artykuł sponsorowany

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy