reklama
reklama

W liceum w Andrychowie powstanie strefa relaksu. Są pieniądze! [FOTO] [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 26.02.2024 12:24, red
Prace już trwają...
W liceum w Andrychowie powstanie strefa relaksu. Są pieniądze! [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Pod koniec 2021 roku społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie wyszła z inicjatywą, aby w szkole utworzyć strefę relaksu. To ma być miejsce do wypoczynku na przerwach, zajęć pozalekcyjnych, rozmów w gronie rówieśników. Ale nie tylko uczniowie z tego skorzystają. Tak zwany chill room, czyli strefa rozwoju i relaksu przyda się też na zebrania Rady Rodziców czy jubileuszowe spotkania absolwentów.


W tym celu ma być wykorzystane duże, od lat nieużywane pomieszczenia kuchenne. Projekt chill room’u wykonała absolwentka tej szkoły - Anna Oleksy-Gołba, która prowadzi własną pracownię projektową. Zrobiła to za darmo, w prezencie dla liceum.

Niestety, mimo licznych zbiórek, do tej pory nie udało się zebrać budżetu na remont pomieszczenia i urządzenie całej strefy.

Są dobre wieści! Niedawno dyrektor I LO Katarzyna Przebinda-Niemczyk zwróciła się do Starostwa Powiatowego o przyznanie środków finansowych w kwocie 129 tys. zł z przeznaczeniem na wykonanie robót budowlanych związanych ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń w szkole, celem właśnie utworzenia Strefy relaksu, relacji i rozwoju CHILL ROOM.

Podczas posiedzenia 1 lutego Zarząd Powiatu Wadowickiego jednogłośnie przychylił się do tego wniosku. Zatem pieniądze na ten cel będą i strefa powstanie. Prace remontowe już zostały rozpoczęte.

Tak to ma wyglądać:


Prace już trwają...
foto: LO Andrychów
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 26.02.2024 14:07

Jeszcze łóżka do relaksu intymnego i będzie bosko.... leon@@@ ale Cię boli ta Beatka Smolec. Przecież to nic nowego że pisiory przez 8lat kradli miliony a ludziom dali zapomogi w postaci 500+ i trzynastek które i tak zeżarła ogromna drożyzna i inflacja...

leon, 22.02.2024 10:19

Wiadomo jak zakończyła się sprawa z billboardami wicestarosty Beaty Smolec związanej z PiS? Tymi co były na 25 lecie starostwa powiatu wadowickiego i ludzie pisali że je widzieli tylko w gminie Andrychów gdzie pani Smolec startuje ? Wiadomo kto je finansuje ?

leon, 22.02.2024 10:17

Starosta z PiSu wicestarosta Beata Smolec to nominat PiSu kolejny z PiSu kolejny z PiSu i chyba jeden od Kukiza. To skład tego całego zarządu. Wiadomo jak młodziez i nauczyciele lubią PiS tak więc jeśli zbieżność z wyborami to nie przypadek to raczej dajcie sobie spokój. Nic nie pomoże