reklama
reklama

Nowa poradnia w przychodni w Kętach

MAGAZYN, Wiadomości, 21.02.2024 13:42, red
Porady udzielane w placówce będą bezpłatne dla mieszkańców.
Nowa poradnia w przychodni w Kętach
Na początku kwietnia w Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ulicy Sobieskiego 45 w Kętach uruchomiona zostanie nowa placówka – punkt konsultacyjny Poradni Zdrowia Psychicznego. Placówka będzie stanowić filię Centrum Zdrowia Psychicznego, które działa przy szpitalu w Oświęcimiu.

- Placówka będzie czynna codziennie w tygodniu w godzinach 8:00 – 18:00. Powstanie w porozumieniu z ZOZ w Oświęcimiu, wszystkie porady i konsultacje w niej udzielane będą bezpłatne dla pacjentów, w ramach kontraktu z NFZ – informuje nas lek.med. Adam Piskorz, dyrektor Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach.

Do Poradni Zdrowia Psychicznego może się zgłosić każda osoba poszukująca pomocy w kryzysie zdrowia psychicznego, bez wcześniejszego ustalenia terminu.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy