reklama
reklama

Jedna lampa świeci non stop, a inne w ogóle nie działają

Gospodarka, Wiadomości, 21.02.2024 21:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Ciąg dalszy problemów z oświetleniem w gminie Andrychów.
Jedna lampa świeci non stop, a inne w ogóle nie działają

Pisaliśmy już wiele razy o problemach z oświetleniem ulicznym na terenie gminy Andrychów. Kolejny przykład.

Mieszkańcy przekazują nam informacje o dziwnej sytuacji na ulicy Jawornickiej w Targanicach. Jedna z lamp świeci tam non stop - 24 godziny na dobę, a kilka domów wyżej lampa nie działa od dłuższego czasu. - Pomimo zgłaszania tej sprawy do Urzędu Miejskiego, nic się nie nie zmieniło... - mówi nam mieszkaniec.

W urzędzie w Andrychowie dowiedział się, że nie ma pieniędzy na naprawę zepsutego oświetlenia. - Za to mają pieniądze na płacenie za lampę, która non stop świeci.... - dziwi się mieszkaniec.

Dodajmy, że są szanse na naprawy usterek w oświetleniu w gminie Andrychów, bowiem niedawno w Urzędzie Miejskim rozstrzygnięto przetarg na zadanie: „Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego będących własnością Gminy Andrychów” w tym roku. Zajmie się tym wybrane w przetargu Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ALIMAR" Marek Gumoś. Koszt oferty opiewa na 108 178,50 zł brutto.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mirko2006, 22.02.2024 07:35

No jak śmieci to do Policji niech jej da mandat.

Koniczynka, 21.02.2024 22:51

Dokładnie a komu i po co ponad sto lamp się świeci w lesie i przy stawie anteckiego??? Pieniędzy jest sporo na nagrody dla kolesi ale nie na dobro mieszkańców... A swoją drogą gdzie są pieniądze z oszczędności jakie to miały przynieść lampy ledowe??? Żaka wasztyla i babskiego wywalić z gminy. Sto milionów złotych gmina Andrychów zadłużona. Stop spalarni śmieci!!!!

Łowca Dziewic, 21.02.2024 22:45

Miasto utkane z abstrakcji

Łowca Dziewic, 21.02.2024 22:44

Pieniędzy na naprawę lampy nie ma , ale są w Andrychowie pieniądze na oświetlanie całą noc lasu na pańskiej górze