reklama
reklama

Bezgotówkowe Kino Objazdowe 2 marca odwiedzi Andrychów. KONKURS

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.02.2024 13:04,
Będzie można zobaczyć 5 filmów. Dla Czytelników mamy trzy podwójne bilety na wybrany seans.
Bezgotówkowe Kino Objazdowe 2 marca odwiedzi Andrychów. KONKURS

Bezgotówkowe Kino Objazdowe kontynuuje trasę po Polsce i rozpoczyna kolejny etap 1 marca w Bliżynie, a 2 marca (sobota) odwiedzi Andrychów.

Mieszkańcy będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe. Główna propozycja w repertuarze Bezgotówkowego Kina Objazdowego to najbardziej wyczekiwany film tego roku „Diuna: Część druga” - kontynuacja nagrodzonej 6 Oscarami® adaptacji kultowej sagi Franka Herberta w reżyserii Denisa Villeneuve. Wspaniałe efekty specjalne i scenografia tworząca fantastyczne krajobrazy planety Arrakis, połączone z muzyką Hansa Zimmera, przyciągają wzrok i robią wrażenie od pierwszej do ostatniej sceny. Zdecydowanie warto obejrzeć ten film na dużym ekranie, aby docenić w pełni to wizualno-muzyczne arcydzieło. W świat „Diuny” zabiorą widzów ponownie znani z pierwszej części Timothee Chalamet i Zendaya w towarzystwie plejady hollywodzkich gwiazd.

Kolejna pozycja w repertuarze to prequel kultowej polskiej komedii „Sami swoi. Początek”, czyli sentymentalny powrót najbardziej znanych filmowych sąsiadów, których pokochały miliony Polaków. Kto zaczął najsłynniejszy spór „przez płot” w polskim kinie – Pawlak czy Kargul? Jaka jest geneza opowieści, która bawiła nas przez lata? Próby odpowiedzi na te pytania podjął się - stając za kamerą jako reżyser - Artur Żmijewski. W rolach Kazimierza Pawlaka i Władysława Kargula występują Adam Bobik i Karol Dziuba, którym towarzyszą m.in.: Anna Dymna, Paulina Gałązka, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Wojtek Malajkat, Janusz Chabior i Adam Ferency.

Dla najmłodszych oparta na popularnym serialu dla najmłodszych „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” - animacja idealna na pierwsze wyjście do kina, a dla miłośnikow polskich komedii „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wyrazistych postaci zagranych przez aktorów znanych z poprzednich części, m.in.: Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką, Aleksandra Hamkało i Nikodema Rozbickiego.

A także Akademia Pana Kleksa - w najbardziej spektakularnym polskim filmie familijnym w historii występują m.in. Tomasz Kot wcielający się w postać Ambrożego Kleksa oraz grająca Adę Niezgódkę Antonina Litwiniak. W roli tajemniczego Doktora, zobaczymy również Kleksa z oryginalne serii - Piotra Fronczewskiego.

Niespodzianki i rabaty na bilety

Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowejwww.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do wcielania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na www.FilmowoBezgotowkowo.pl

- KONKURS -

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym wydarzeniem. Do wygrania trzy podwójne bilety za wybrany seans.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: czy i gdzie w Andrychowie powinno powstać kino? Najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną przez nas nagrodzone.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected] do środy (28.02.2024) do godz. 9.00

W mailu powinny znaleźć się: odpowiedź, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu i nazwa filmu, na który zgłaszający/a chciał(a)by się wybrać.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy